Logo Jiří Rykl

Klient

Lokace

Zaměření

Vitria

Vitria a její
vizuální identita. Stačí si jen vybrat zimní zahradu

Krásný příklad toho, jak může vypadat dlouhodobá spolupráce a příprava celé vizuální identity, ve které na sebe jednotlivé prvky navazují a dávají smysl. Ze společnosti Vitria mě oslovili, že by chtěli svou grafickou podobu vzít úplně z gruntu. Od přípravy nového loga všech materiálů, kompletní komunikace, až po nový web a fotky už postavených zimních zahrad u jejich klientů. Na nic jsem nečekal a pustil jsem se do práce.

Vitria fotografie zimních zahrad

Odsouhlasili jsme si základní podobu vizuální identity včetně loga, takže jsem mohl začít s návrhy všech marketingových materiálů. Bylo potřeba připravit vizitky, hlavičkový papír, leták, nabídku zimních zahrad, objednávkový list, složky na dokumenty a několik dalších materiálů. Ruku v ruce s návrhy materiálů, byla příprava polepů, označení provozovny, plachty a směrovky na prodejnu.

Následně jsme si domluvili termín a během dvou dnů jsme s klientem objeli vybrané zákazníky. U nich jsme nafotili zimní zahrady v jejich plné kráse a pořídili krátká videa pro komunikaci na sociální sítě. ​​​​​​​

Fotky a videa jste mohli vidět například na Instagramu ve Stories, či na Facebooku v cílené reklamě.

Nedílnou součástí celého projektu byla příprava nového prezentačního webu s nabídkou všech typů zahrad, které společnost Vitria vyrábí a instaluje. Webové stránky jsou plně responzivní, „běží“ na redakčním systému WordPress a jsou tvořeny pomocí builderu Elementor Pro. Stačí si jen vybrat zahradu. www.vitria.cz

Vitria webový design vizualizace

Náhled na vybrané produktové podstránky. Společně s webovou stránkou vitria.cz vznikla obsahová stránka www.zimnizahrady.cz, která je věrnou sestrou a slouží kompletně jako blogový rádce pro péči, nápady, a vše kolem zimních zahrad.

Vitria webový design ukázka