Logo Jiří Rykl

Klient

Lokace

Zaměření

Rawfan

Příběh firmy Rawfan a jejich heslo. Haf! Do misky barf.

Ze začátku se mi Rawfan ozval s prosbou o přípravu několika bannerů na Facebook a Instagram. Pustil jsem se do práce a nakonec jsme s Rawfanem odladili bannery pro několik kampaní. Po práci na bannerech jsem se přesunul k jednodušším tiskovinám typu plakát nebo leták do schránky. Na tyto jednodušší materiály následovala hezká poptávka na návrhy obalů pro palmsky pro psy a kočky. 

Previous slide
Next slide

Obaly bylo potřeba navrhnout pro 5 druhu masa z kterých se budou vyrábět a u každého typu masa bylo ještě několik variant. Návrhů bylo více, první návrhy byly pouze ilustrované, dále byly i reálné fotky psů a koček. Celý postup a progres včetně finálních obalů si můžete prohlédnout výše. Vše se nám nakonec během krátkého časového horizontu povedlo dokončit a odeslat do výroby. Na návrhy obalů navazovalo zpracování katalogů, jak pro všechny druhy nových pamlsků,

tak pro všechny druhy barfů, které Rawfan nabízí. Začal jsem se sazbou a během několika dní vznikly dva samostatné katalogy, ve kterých se krásně odprezentovali pamlsky i barf. Katalogy byly včetně cen pro obchodníky, se všemi potřebných informací o složení a procesu výroby. Za spolupráci moc děkuji, věřím, že vedla k oboustranné spokojenosti a bude i dále pokračovat. Už teď se těším na další výzvy od Rawfana.

Previous slide
Next slide