Logo Jiří Rykl

Klient

Lokace

Zaměření

nanoSPACE

Ze společnosti
nanoSPACE mě oslovili
s přípravou marketingových produktů od vizitek přes bannery na web, až po katalog v několika jazykových mutacích

Všechny materiály, které jsem navrhl, respektují novou vizuální identitu společnosti, kterou bylo potřeba ukázat světu. ​​​​​​​A to například na stránkách katalogusedmi jazykových mutacích: česká, anglická, německá, španělská, italská, francouzská a arabská, u které byla sazba opravdu oříšek, ale výsledek stojí za to.

Další materiály, které byly součástí návrhů jako hlavičkový papír pro interní dokumenty, dopisy klientům, oboustranný leták s nabídkou pro alergology nebo brandované bannery na webových stránkách podle potřeb nanoSPACE.

nanoSPACE brožura DL a vizitky

Jak už je z názvu na obálce patrné, na obrázku nad tímto textem si můžete prohlédnout, „podrobný průvodce alergie na roztoče“. Brožurka, kterou jsem připravili do čekáren alergologů ve formátu DL. Dále vznikly vizitky s kulatými rohy a „nano“ texturou lakovanou parciálním lakem pro krásný lesklý efekt. Brandovaná pop-up stěna na 

veletrhy spolu s roll-upy na jednotlivé akce a produkty, kterou je možné vidět výše. Také papírové skládané tašky s „nano“ texturou na materiály, balíčky a dárkové sady, kde jsem texturu opět udělal parciálním lakováním pro stejný lesklý efekt na taškách.

nanoSPACE tašky leták a katalog