Logo Jiří Rykl

Klient

Lokace

Zaměření

Daniel Krcha

Zpracování osobního portfolia ze světa režie, kamer a střihu.

Daniel Krcha je profesionální kameraman, střihač, pilot dronů a zároveň pedagog na FMK UTB ve Zlíně. Oslovil mě s prosbou o navržení a zpracování osobního portfolia a dotažení jeho loga z minulosti. Domluvili jsme se na několika málo detailech a pustil jsem se do práce.

Navrhl jsem pro Daniela jednoduchou a přehlednou prezentaci jeho projektů. Na hlavní stránce je malý medailonek, přehledně zobrazené všechny jeho zkušenosti, několik posledních projektů a například i klienti, se kterými spolupracuje. Pokud vás na hlavní stránce Dan přesvědčil svými „Skills“, můžete ho zrovna kontaktovat ve spodní části webu. 

Jestli je to pro vás stále málo, můžete se podívat do samostatné sekce „Skills„, kde je podrobněji rozepsáno vše s čím vám Dan může pomoct a poradit. V menu dále najdete zpracovaný přehled všech jeho projektů, který je řazen do kategorií podle toho, jak se sám na projektech podílel. Následuje detail každého jednoho projektu

kde můžete vidět jednotlivé ukázky nebo pár snímků z natáčení. Webovou prezentaci uzavírá jednoduchá podstránka, na které jsou všechny kontaktní informace pěkně pohromadě. Sami se můžete přesvědčit a prohlédnout si, jak se web povedl, na adrese www.danielkrcha.com.