Logo Jiří Rykl

Klient

Lokace

Zaměření

STAV group

Stavební firma STAV group se zaměřením na dotace.

Stavební firma STAV group potřebovala zbrusu nový kabát. Dokončit nové logo, rozpracovat celou vizuální identitu a kompletně nový web s nabídkou svých služeb. To vše doplnit o propagaci a zpracování bannerů pro sociálních sítích. 

Probrali jsme si všechny podrobnosti a když jsme si plácli pustil jsem se do práce. Jako první jsem finalizoval rozpracované logo, definoval jsem nové firemní barvy a vše si odsouhlasil s klientem. Pak jsem se pustil do návrhů a zpracování webů. Weby jsou zpracované pomocí webového builderu Elementor Pro a jsou na redakčním systému WordPress.

Jako první jsem zpracoval návrhy pro doménu stavgroup.cz. Po odsouhlasení všech podstránek a návrhů jsem celý web naplnil a spustil. Následovala doména pobabicce.cz. Zde design kompletně vycházel ze stavgroup.cz jen s konkrétním obsahem a informacemi k dotaci Oprav dům po babičce od NZÚ. Texty obou webů a SEO jsem vyladil ve spolupráci s agenturou Zacíleno,

kterou jsem si přizval jako výkonnostní marketingovou agenturu pro správu reklam na sociálních sítích a PPC reklam. Vše jsme obsahově vyladili a spustili i druhý web pobabicce.cz, který informuje o dotaci a generuje firmě poptávky. Když jsem měl hotové webové stránky, které byly pro firmu nejdůležitější, připravil jsem několik sérií bannerů a Zacíleno tak mohlo spustit reklamní kampaně.

Já se pak pustil do zpracování tiskovin. Základem byla firemní vizitka, desky na materiály a náborový leták pro nové zaměstnance. Vše si můžete prohlédnou a posoudit, jak se tato spolupráce povedla. Vizuální identita a web dále zůstávají v mé správě a postupně se doplňují o další informace a podstránky.

Previous slide
Next slide