Logo Jiří Rykl

Klient

Lokace

Zaměření

3DCARSCAN

„Vyhodnocení poškození během jedné minuty?“ Tak zní jeden z claimů společnosti 3DCARSCAN.

Nový web, fotky, video a propagační materiály během jednoho týdne pro ně byl ten můj.

Společnost 3DCARSCAN se na mě obrátila s naléhavým požadavkem na redesign jejich stávající webové stránky. Chtěli, aby web získal moderní vzhled a byl doplněn o nové informace a texty, které přesně popisují jejich produkty a služby.

Jako součást projektu mě požádali, abych nafotil jejich 3D skener v nových prostorách a současně pořídil několik záběrů, které ukážou skener v akci. Kromě toho byla také potřeba vytvořit nové propagační materiály, jako jsou letáky, pozvánky atd.

Jako první jsem si prošel všechny jejich současné materiály a vybral jsem si prvky, na kterých budu stavět dále. Logo, barvy a některé grafické prvky zůstaly, jen jsem jim vdechl trošku nového života. Doménu a hostina jsem převedl pod jednoho poskytovatele a ve všem udělal trošku „pořádek“. Nainstaloval jsem WordPress a mohl jsem se pustit do návrhů prezentace. Webovou stránku jsem navrhnul pomocí Builderu Elementor Pro, a nakonec vznikla i ve dvou jazykových mutacích – v češtině a angličtině.

Pořízení fotografií a video záběrů mělo trochu punkovou atmosféru. Na přání klienta, jsem vše pořizoval pouze na svůj telefon (iPhone). Bez dražší techniky, světel atd. I když nerad, vzal jsem to jako výzvu a z fotek a videí jsem díky kvalitním formátům vymáčknul to nejlepší. Jak to vše dopadlo si můžete prohlédnout níže. Fotky a video jsem doplnil na web a pustil jsem se do posledních návrhů propagačních materiálů. Web si můžete prohlédnout zde www.3dcarscan.com a náhled letáku A4 výše v galerii.